Kontakt oss

Sekretariatet ivaretar de daglige rutinemessige arbeidsoppgaver NKF har og arbeider med spesielle prosjekter/planer vedtatt av styret. NKF har sekretariat i samarbeid med IKF. De fleste medarbeiderne utfører oppgaver for begge organisasjonene.

Adresse: Øvre Vollgate 13, 0158 Oslo
Sentralbord/tlf .: 22 47 43 00
E-post: nkf@ikf.no
Kontoret er betjent 08.00 – 15.30
Sommeråpent fra 1. mai – 1. september: 08.00 – 15.00

 

Ansatte

Andreas Melberg
Daglig leder
Tlf.: 976 64 487 andreas@ikf.no

Hilde Anita Haugen
Administrasjonsekretær
Tlf.: 478 81 458 ikf@ikf.no

Johan Smit
Økonomirådgiver
Tlf.: 922 95 839/ 35 94 24 54 johan@ikf.no

Marie Wiland
Rådgiver skoleutvikling
Tlf.: 952 79 572 marie@ikf.no

Steinar Sundvoll
Organisasjonsrådgiver
Tlf.: 942 09 771 steinar@ikf.no

Mette Røstum
Informasjonsrådgiver
Tlf.: 22 47 43 15 mette@ikf.no

Marit Asheim
Informasjonsrådgiver
Tlf.: 400 73 624 marit@ikf.no

Terje Wehus
Informasjonsrådgiver
Tlf.: 918 95 880 terje@ikf.no