Kontakt oss

Sekretariatet ivaretar de daglige rutinemessige arbeidsoppgaver NKF og IKF har, og arbeider med spesielle prosjekter/planer vedtatt av styrene. De fleste medarbeiderne utfører oppgaver for begge organisasjonene.

Postadresse: Postboks 9140 Grønland, 0133 Oslo
Besøksadresse: Brugata 19, 0186 Oslo
Sentralbord/tlf .: 22 47 43 00
E-post: nkf@ikf.no
Kontoret er betjent 08.00 – 15.30
Sommeråpent fra 1. mai – 1. september: 08.00 – 15.00
  • Andreas Melberg

    Daglig leder

    Mobil: 97664487
  • Hilde Anita Haugen

    Administrasjonsekretær

    Mobil: 47881458
    E-post: hilde@ikf.no
  • Johan Smit

    Økonomirådgiver

    Tel: 35 94 24 54
    Mobil: 92295839
    E-post: johan@ikf.no
  • Marie Wiland

    Rådgiver skoleutvikling

    Mobil: 95279572
    E-post: marie@ikf.no
  • Steinar Sundvoll

    Organisasjonsrådgiver

    Mobil: 94209771
  • Mette Røstum

    Informasjonsrådgiver

    Mobil: 99524899
    E-post: mette@ikf.no
  • Terje Wehus

    Informasjonsrådgiver

    Mobil: 91895880
    E-post: terje@ikf.no
  • Julie Byberg Bø

    Informasjonsrådgiver

    E-post: julie@ikf.no